Dargeçitte eğitime destek

Öğrenciler ile bir araya gelen Başkan Aksoy, burada öğrenciler ile sohbet etti ve kendileri için hazırlanan kitapları hediye etti.

Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy, Dargeçit Anadolu Lisesi, Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi ve Halk Eğitim Merkezinde Yükseköğretim Kurumları Sınavına hazırlanan öğrencilere soru bankası seti hediye etti.

 

Başkan Aksoy, gençlerin eğitimine destek vermek, sınava hazırlanan gençler ve öğrenciler için yürütülen çalışmalara desteğini devam ettiriyor.Dargeçit Anadolu Lisesi, Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi ve Halk Eğitim Merkezinde Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) hazırlık kursuna katılan Öğrencilere Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı soru bankası seti hazırlandı.

 

Öğrenciler ile bir araya gelen Başkan Aksoy, burada öğrenciler ile sohbet etti ve kendileri için hazırlanan kitapları hediye etti. 

 

Gençlerin ve gençliğin her zaman yanında olduklarının altını çizen Başkan Aksoy, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Dargeçit Belediyesi ilk günden itibaren gençlerimizin ve öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyor.Gençlerimiz ister fiziği ortamda, ister kitap anlamında isterlerse hoca anlamında her zaman yanlarında olacağız."

 

YKS sınavına hazırlanan öğrenciler ve hazırlık kurslarından yararlanan gençler de, , kendilerine sağlanan bu imkanlardan dolayı Başkan Aksoy'a teşekkürlerini sundu.

Eğitim 2.12.2021 10:27:00 0
Anahtar Kelimeler: Dargeçitte eğitime destek