İstanbul Trabzon Tanıtım Günlerinde Mardin standına büyük ilgi

İstanbul Trabzon Tanıtım Günlerinde Mardin Trabzonspor Taraftar Derneğinin açtığı standı büyük ilgi gördü.

Mardin Trabzonspor Dernek Başkanı İbrahim Aydın,  Mardin Güvenlik Korucuları Şehit ve Gazi Aileleri Federasyon Başkanı Orhan Kandemir, 15 Temmuz Şehit Gazi ve Terör Mağdurları Derneği Başkanı Hatice Turan Kandemir ve Mardin Turizm Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Mehmet Ali Kakız  İstanbul Trabzon Tanıtım Günlerinde Mardin standında yer aldı.

Mardin standına büyük ilgi gösterildi.

 

Başta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olmak üzere, Ticaret Bakanı Mehmet Muş Trabzon valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon Ortahisar Belediye Başkan Ahmet Metin Genç, Çevre Şehircilik Eski Bakanı Erdoğan Bayraktar ve çok sayıda siyasi parti temsilcileri ve belediye başkanları ziyaret etti.

Yapılan ziyaretlerde Mardin’in meşhur Acı Kahvesi (Mırra)ve Badem şekerleri ikram edildi.

Ayrıca Mardin’in Tarihi ve kültürünü tanıtan metaryalleri ve broşörler büyük ilgi gördü.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Mardin Trabzonspor Taraftar Derneği Başkanı İbrahim Aydın şunları söyledi:

“Program kapsamında bizleri ziyaret eden Başta İçişleri Bakanımız Süleyman  Soylu olmak üzere, Ticaret Bakanımıza, Trabzon Valimize, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Ortahisar Belediye Başkanımıza, Trabzon dernekler Federasyon Başkanı İsmail Şatıroğlu  ve bizleri yalnız bırakmayıp ziyaret eden herkese Mardin’imiz adına çok teşekkür ediyorum. “

Gündem 20.10.2021 21:32:00 0