Menduh Çakar beyin kanaması sonucu yoğun bakıma alındı

Kızıltepe’nin sevilen siması Çevre Gönülleri Derneği Başkanı Menduh Çakar, geçirdiği beyin kanaması sonucu İpekyol Hastanesi’ne kaldırıldı. Çakarın yoğun bakım servisine alındığı öğrenildi.

Kızıltepe’nin sevilen siması Çevre Gönülleri Derneği Başkanı Menduh Çakar, geçirdiği beyin kanaması sonucu Kızıltepe Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Çakarın yoğun bakım servisine alındığı öğrenildi.  

Olayı duyan Anadolu Gazeteciler Cemiyet Başkanı Cemil Aydoğan büyük bir üzüntü yaşadığını dile getirdi. Aydoğan, "Çevre gönüllüleri derneği başkanı arkadaşım Menduh Çakar'ın beyin kanaması geçirmiş ve İpek yolu Hastanesi'nde, yoğun bakıma alındığını,büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Kendisine kainatın sahibi yüce Allah'tan acil şifalar diliyorum." dedi.

Gazeteci Faraç Çobanoğlu ise "Beyin kanaması geçirerek hastanede yoğun bakima alınan değerli dostumuz Cevgön Başkanı Menduh Çakar'in durumu ailesini ve sevenlerini derinden üzmüştür. Sayın başkana geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Acil şifalar diliyorum." şeklinde konuştu.

Mardin Esnaf ve Sanatkarlar Birliği Başkanı İsa Tunç da, "Çevre gönüllüleri derneği başkanı arkadaşımız sayın Menduh Çakar,  beyin kanaması geçirmiş ve İpek yolu Hastanesi'nde, yoğun bakıma alındığını,büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Kendisine  Allah'tan acil şifalar diliyoruz." açıklamasını yaptı.

Politika 19.06.2021 00:21:00 0